Siaurukas Mod. 1.4 su paminkštinimu

88,0098,00

Trijų dalių taktinio diržo sistema:
– Žemo profilio taktinis diržas;
– Prilipdomas paminkštinimas;
– Podiržis (pasirinktinai).
Produkto kodas: Si14P Kategorija: Žyma:

Aprašymas

PASKIRTIS
Taktinis diržas „Siaurukas“ leidžia dalį savo ekipuotės perkelti nuo liemenės ant diržo. Ant jo patogu kabinti pistoletą, porą automatinio šautuvo dėtuvių, PMP priemones, peilį ir kitą smulkią ekipuotę. Dėl į kelnes įveriamo podiržio, prie kurio klijuojamas pagrindinis diržas, nenukenčia kario mobilumas, ekipuotė laikosi patogiame aukštyje ir išvengiama smunkančių kelnių pojūčio, kuris būdingas tokiems taktiniams diržams be petnešų. „Siauruką“ galima nešioti tiek su paminkštinimu, tiek be jo. Komplektacijoje esantis paminkštinimas palaiko ant diržo esančius ekipuotės dėklus toliau nuo kūno ir apsaugo nuo nuspaudimo.
SAVYBĖS
  • ŽEMO PROFILIO TAKTINIS DIRŽAS. Standus poliamidinis sudvigubintas 5 cm pločio taktinis diržas, padengtas susiaurintais PALS/MOLLE dirželiais, todėl ant jo galima kabinti visus dėklus naudojančius šią sistemą. Ant jo taip pat galima kabinti visų tipų pistoletų ir peilių dėklus, telpančius ant 5 cm pločio diržo. Diržui naudojama AustriAlpin Cobra® Pro Style sagtis, kuri yra pagaminta iš aliuminio, o jos užpatentuotas užsegimo mechanizmas garantuoja, kad sagtis neatsisegs nuo apkrovos ar neatsargiai nuspaudus vieną iš atsegimo svirtelių. Diržo ilgis lengvai reguliuojasi, o laisvasis diržo galas suvyniojus fiksuojamas dvipuse kontaktine juosta. Diržo vidinė pusė padengta kieta (kabliukų) kontaktine juosta diržo prilipinimui prie paminkštinimo ar podiržio.
  • PAMINKŠTINIMAS. Diržo komplektacijoje esantis 8 cm pločio paminkštinimas yra prilipinamas ant „Siauruko“ ir podiržio (priklausomai nuo pasirinkto varianto). Paminkštinimas yra suformuotas iš atminties efekto neturinčio uždarų porų polietileno, apsiūto orui laidžiu 3D audiniu. Vienoje pusėje per visą ilgį prisiūta minkšta (kailiuko) kontaktinė juosta, prie kurios lipinamas „Siaurukas“, o pasirinkus variantą su podiržiu – kitoje pusėje kieta (kabliukų) kontaktinė juosta, kuri prilips prie podiržio.
  • PODIRŽIS Mod.2. 4 cm pločio kelnių diržas padengtas minkšta (kailiuko) kontaktine juosta. Viename diržo gale įsiūta plastikinė kilpa patogesniam diržo suveržimui, kitame diržo gale iš vidinės pusės prisiūta kieta (kabliukų) kontaktinė juosta fiksacijai. Prie podiržio „Siauruką“ galima klijuoti tiek su paminkštinimu, tiek be jo.
  • APSAUGINĖ JUOSTA. Skirta uždengti taktinio diržo vidinės dalies kibią kietą kontaktinę juostą tiems atvejams kai planuojama diržą nešioti be podiržio. Taip apsaugomi išoriniai rūbai nuo sugadinimo.

Papildoma informacija

Svoris 300 g
Spalva

Žalia (RAL7013), Juoda

Komplektacija

Be podiržio, Su podiržiu Mod.2

Dydis

S – iki 95 cm klubų apimtims, M – 95-105 cm klubų apimtims, L – 105-115 cm klubų apimtims, XL – 115-125 cm klubų apimtims

Jums taip pat gali patikti…