Siaurukas Mod. 1.4 MC

78,00

Siauruko Mod.1.2 MultiCam® kamufliažo versija.
Produkto kodas: Si14MC Kategorija: Žyma:

Aprašymas

PASKIRTIS
Taktinis diržas „Siaurukas“ leidžia dalį savo ekipuotės perkelti nuo liemenės ant diržo. Ant jo patogu kabinti pistoletą, porą automatinio šautuvo dėtuvių, PMP priemones, peilį ir kitą smulkią ekipuotę. Dėl į kelnes įveriamo podiržio, prie kurio klijuojamas pagrindinis diržas, nenukenčia kario mobilumas, ekipuotė laikosi patogiame aukštyje ir išvengiama smunkančių kelnių pojūčio, kuris būdingas tokiems taktiniams diržams be petnešų. „Siauruką“ galima nešioti tiek su paminkštinimu, tiek be jo. Paminkštinimas palaiko ant diržo esančius ekipuotės dėklus toliau nuo kūno ir apsaugo nuo nuspaudimo.
SAVYBĖS
  • Diržas yra pasiūtas iš amerikiečių kompanijos Murdock Webbing Inc. diržo, kuriame MultiCam® kamufliažo raštas yra neatspausdintas, o išaustas. Tai užtikrina ilgalaikį diržo spalvos išsaugojimą.
  • Standus 5 cm pločio taktinis diržas padengtas susiaurintais PALS/MOLLE dirželiais, todėl ant jo galima kabinti visus dėklus naudojančius šią sistemą.
  • Ant jo taip pat galima kabinti visų tipų pistoletų ir peilių dėklus telpančius ant 5 cm pločio diržo.
  • Diržui naudojama Coyote Brown arba Tan spalvos AustriAlpin Cobra® Pro Style sagtis, kuri yra pagaminta iš aliuminio, o jos užpatentuotas užsegimo mechanizmas garantuoja, kad sagtis neatsisegs nuo apkrovos ar neatsargiai nuspaudus vieną iš atsegimo svirtelių. Viena diržo sagties pusė (nereguliuojama) yra prisiūta, o į kitą veriamas reguliuojamas diržo galas su prisiūta minkšta kontaktine juosta, kuri neleidžia diržui atsipalaiduoti ir palaiko optimalų suveržimą.
  • Diržo vidinė pusė padengta kieta (kabliukų) kontaktine juosta diržo prilipinimui prie paminkštinimo ar podiržio.
  • Diržą galima naudoti su visais mūsų gamybos ar panašiais paminkštinimais ir podiržiais.

Papildoma informacija

Svoris 200 g
Dydis

S – iki 95 cm klubų apimtims, M – 95-105 cm klubų apimtims, L – 105-115 cm klubų apimtims, XL – 115-125 cm klubų apimtims

Jums taip pat gali patikti…