Komforto paketas

15,0028,00

Prilipdomi paminkštinimai minimalistinio dizaino šarvinėms liemenėms. Padidina liemenės patogumą ir oro pralaidumą tarp liemenės ir kūno.
Produkto kodas: Komf Kategorija: Žyma:

Aprašymas

PASKIRTIS
Prilipdomi paminkštinimai minimalistinio dizaino šarvinėms liemenėms. Padidina liemenės patogumą ir oro pralaidumą tarp liemenės ir kūno.

Komforto paketas sukurtas mūsų gamybos B9 Mod.1.0 liemenei paminkštinti, bet tuo pačiu turi tikti ir kitoms liemenėms, kurių pečių plotis yra 5 cm, o ant korpuso vidinės dalies turi prisiūtą minkštą kontaktinę juostą.

SAVYBĖS

  • Komplektą sudaro paminkštinimai šarvinės liemenės pečiams ir korpusui.
  • Paminkštinimų pečiams viršutinė dalis yra pasiūti iš tvirto 500D CORDURA® audinio. Audinio spalvos kodas – RAL7013. Ši spalva yra analogiška Lietuvos kariuomenės išduodamos ekipuotės spalvai, dar žinoma kaip Stone Grey Olive arba europietiška Ranger Green. 
  • Prie viršutinės dalies prisiūti paminkštinimai, kurie sudaryti iš 5 mm uždarų putų polietileno, neturinčio „atminties” efekto, apsiūto oro pralaidumą užtikrinančiu 3D tinkleliu.
  • Korpuso paminkštinimai pasiūti iš 5 mm uždarų putų polietileno, neturinčio „atminties” efekto, apsiūto oro pralaidumą užtikrinančiu 3D tinkleliu. Iš vienos pusės prisiūta kieta kontaktinė juosta lipinimui prie liemenės.

 

 


Papildoma informacija

Svoris 50 g
Išmatavimai 16 × 20 × 0,5 cm
Komplektacija

Visas komforto paketas, Tik pečiai, Tik korpuso paminkštinimai