Kojos platforma Mod. 2.4

31,00

Platforma papildomai ekipuotei ar pistoletui nešioti ant šlaunies.

Neturime

Produkto kodas: KojP2.4z Kategorija: Žyma:

Aprašymas

PASKIRTIS
Kojos platforma yra skirta papildomai ekipuotei ar pistoletui nešioti ant šlaunies. Ant jos patogu kabinti dėtuvių, PMP priemonių ar pistoleto dėklus, kad visada būtų po ranka. Platforma tvirtinama prie kelnių diržo, o jos kabėjimo aukštis yra reguliuojamas. Taip pat kojos platforma yra greitai ir lengvai nuimama, todėl yra patogi kariams, dirbantiems transporto priemonėse, kadangi išlipus ją lengva užsidėti, o įlipus nusiimti.

SAVYBĖS

  •  Išorinė platformos dalis yra pagaminta iš tvirto 500D CORDURA® audinio, prie kurio prisiūti PALS/MOLLE  tvirtinimo dirželiai (4 stulpeliai x 3 eilutės).
  • Audinio spalvos kodas – RAL7013. Ši spalva yra analogiška Lietuvos kariuomenės išduodamos ekipuotės spalvai, dar žinoma kaip Stone Grey Olive arba europietiška Ranger Green.
  • Vidinė platformos dalis pasiūta iš orui laidaus 3D audinio. Viduje įsiūtas uždarų porų polietileno paminkštinimas formai palaikymui ir patogumui.
  • Platforma tvirtinama prie kelnių diržo trimis tvirtinimo dirželiais, kurių ilgis yra reguliuojamas. Visi dirželiai yra užsegami Fastex tipo sagtimis, kurios leidžia platformą greitai nusiimti neišsiveriant kelnių diržo.
  • Platforma tvirtinama aplink šlaunį 4 cm pločio diržu. Diržas užsegamas Fastex tipo sagtimi. Diržo viduje įsiūta guma, dėl kurios diržas yra šiek tiek elastingas. Šlaunies diržas yra reguliuojamas, todėl jo ilgį galima nustatyti taip, kad neveržtų šlaunies, bet kartu tvirtai laikytų platformą. Diržas yra pervertas per pačią platformą, todėl sagties vietą galima nustatyti taip, kad nesijaustų judant.
  • Tinka nešioti tiek ant kairės, tiek ant dešinės kojos.

Papildoma informacija

Svoris 170 g
Išmatavimai 20 × 15 × 1 cm

Jums taip pat gali patikti…