Taisyklės ir sąlygos

Registracija

Norėdami sukurti savo paskyrą Matuza Tactical svetainėje, pasirinkite nuorodą Mano paskyra ir suveskite savo duomenis. Prisiregistravę klientai gali matyti savo užsakymų istoriją, redaguoti savo registracijos ir pristatymo duomenis.

Užsakymo pateikimas

Užsakymus pateikti gali tiek prisiregistravę, tiek neprisiregistravę vartotojai. Norėdami užsakyti gaminį, pasirinkite kiekį ir dydį (jei yra) ir spauskite nuorodą Į krepšelį. Pasirinkę visus norimus gaminius, spauskite nuorodą Peržiūrėti krepšelį. Atsidariusiame lange matysite pasirinktus gaminius, jų kiekius ir kainas. Spauskite nuorodą Tęsti atsiskaitymą. Jei esate neregistruotas vartotojas, atsidariusiame lange suveskite savo asmens duomenis ir pasirinkite pristatymo būdą. Spauskite nuorodą Apmokėti. Į savo elektroninį paštą gausite užsakymo patvirtinimą ir informaciją apie užsakymo įvykdymo terminą.

Pristatymo būdai

Siunčiame Lietuvos paštu ir visais Lietuvoje veikiančiais paštomatais (Omniva, LP Express, DPD). Pristatymo kaina bet kuriuo pasirinktu būdu yra 2,50 €. Visus užsakymus nuo 50 € siunčiame nemokamai. Dėl galimybės siųsti kitais būdais (kurjeriu, autobusų siunta, į užsienį), prašome susisiekti asmeniškai. Kiekvienu konkrečiu atveju kaina bus nustatoma atskirai.

Atsiskaitymas

Kai užsakymas bus paruoštas, į savo elektroninį paštą gausite sąskaitą-faktūrą. Apmokėkite ją bankiniu pavedimu. Mokėjimo paskirtyje nurodykite sąskaitos numerį. Užsakymą išsiųsime jūsų nurodytais duomenimis kitą darbo dieną nuo pavedimo gavimo. Jei norite, kad užsakymą išsiųstume greičiau negu bankai perves pinigus, atsiųskite pavedimo kopiją ar ekrano nuotrauką mūsų el. paštu info@matuza-tactical.lt arba parašykite mums į Facebook arba Instagram paskyras.

Prekių grąžinimas ir keitimas

Lūkesčių nepateisinusius gaminius galima grąžinti per 14 dienų nuo sąskaitos faktūros apmokėjimo dienos. Grąžinti galima nenaudotus ir nepažeistus gaminius. Norėdami grąžinti gaminius, susisiekite su mumis el. paštu info@matuza-tactical.lt ir nurodykite grąžinimo priežastis. Pirkėjas prisiima prekių grąžinimo išlaidas. Pinigai grąžinami atgavus gaminius, neįskaitant pristatymo išlaidų. Norėdami pakeisti gaminį į kitą tos pačios rūšies gaminį (pvz., diržo dydį), keičiamas gaminys turi būti nenaudotas ir nepažeistas. Keitimo atveju pirkėjas padengia tik pirminės prekės grąžinimo išlaidas, keičiamas gaminys išsiunčiamas be papildomo mokesčio. Norėdami pasikeisti netikusius gaminius, susisiekite su mumis el. paštu info@matuza-tactical.lt

Garantija

Matuza Tactical gaminių siūlėms suteikiama neribota garantija. Siūlių plyšimo arba gamyklinio broko atveju susisiekite su mumis el. paštu info@matuza-tactical.lt. Garantija neteikiama plastikinėms dalims, audiniams, dirželiams ir kitiems elementams, kurių gamintojas yra ne Matuza Tactical.