Akcija!

Krūtinės platforma Mod. 2.14

Original price was: €74,00.Current price is: €51,80.

Chest Rig tipo modulinė krūtinės platforma sudaryta iš dviejų dalių, susegamų per vidurį dviem sagtelėmis.

Išankstinis užsakymas

Produkto kodas: KrPlMod.2.14 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

PASKIRTIS
Chest Rig tipo modulinė krūtinės platforma Mod. 2.14 yra sudaryta iš dviejų dalių, susegamų per vidurį dviem sagtelėmis. Ši ekipuotės sistema skirta kario ekipuotei patogiai nešioti krūtinės ir pilvo srityje.  Ant šios ekipuotės platformos galima perkelti beveik visus dėklus, nešiojamus ant standartinės kario atakos ekipuotės liemenės. Šio tipo krūtinės platforma yra skirta snaiperiams ir žvalgams, kuriems dažnai tenka vykdyti stebėjimą gulimoje padėtyje. Atsisegus krūtinės platformą, tokioje padėtyje ilgai išbūti yra žymiai patogiau. Taip pat ši ekipuotės sistema yra itin patogi kariams, daug judantiems su kuprinėmis.

SAVYBĖS

  • Ekipuotės platforma yra pasiūta iš tvirto 500D CORDURA® audinio, prie kurio prisiūta PALS/MOLLE dirželių tvirtinimo sistema. Audinio spalvos kodas – RAL7013. Ši spalva yra analogiška Lietuvos kariuomenės išduodamos ekipuotės spalvai, dar žinoma kaip Stone Grey Olive arba europietiška Ranger Green.
  • PALS/MOLLE stulpelių ir eilučių skaičius: ant kiekvienos platformos dalies – 7 x 3. Viso –  14 x 3.
  • Abiejose kūtinės platformos pusėse yra po kišenę, kuri yra patogi nešioti plokščius ir plonus daiktus (kompasą, žemėlapį ar atmintines).
  • Abiejose platformos dalyse, vidinės pusės apačioje yra prisiūta po vieną papildomą eilutę Molle/PALS dirželių tuščių dėtuvių maišui tvirtinti.
  • Žemo profilio petnešos pasiūtos iš to paties 500D CORDURA® audinio kaip ir ekipuotės platforma. Iš vidinės pusės petnešos yra paminkštintos orui laidžiu 3D audiniu.
  • Petnešos prie ekipuotės platformos tvirtinamos keturiomis plastikinėmis sagtelėmis. Šoninės yra įprastinės ir jas laikantis dirželis reguliuoja nugarinę petnešų dalį. Tuo tarpu priekinėmis papildomai reguliuojamas ekipuotės platformos kabėjimo aukštis vieną sagties dalį perveriant aukščiau ar žemiau ant petnešų priekyje prisiūto dirželio.
  • Petnešų šonuose yra po penkias gumines kilpas kuprinės-gertuvės šlangai, racijos antenai ar laidams praverti.
  • Ties juosmeniu nugarinėje pusėje ekipuotės platforma iš abiejų pusių fiksuojama plastikinėmis sagtelėmis pritvirtintu dirželiu, kurio abu galai reguliuojasi.
  • Visi dirželių laisvi galai susukami ir fiksuojami kontaktine juosta.
  • Visos ekipuotės platformos svoris su petnešomis – 430 g.

Papildoma informacija

Svoris 430 g
Išmatavimai 50 × 17 cm

Jums taip pat gali patikti…