Karo diržas

58,0074,00

Trijų dalių taktinio diržo sistema:
– Paminkštinta dalis su Molle/PALS dirželiais;
– Reguliuojamas vidinis diržas;
– Žemo profilio petnešos.
Produkto kodas: KaroD Kategorija: Žyma:

Aprašymas

PASKIRTIS
„Karo diržas“ yra skirtas dalį savo ekipuotės perkelti nuo liemenės ant diržo. Komplektacijoje esančios žemo profilio petnešos prilaiko diržo svorį ir nevargina, kai ant viršaus nešiojama neperšaunama liemenė.

SAVYBĖS

  • PAMINKŠTINTA DALIS SU PALS/MOLLE DIRŽELIAIS. Išorinė diržo dalis pagaminta iš tvirto 500D CORDURA® audinio, prie kurio prisiūta PALS/MOLLE dirželių tvirtinimo sistema. Audinio spalvos kodas – RAL7013. Ši spalva yra analogiška Lietuvos kariuomenės išduodamos ekipuotės spalvai, dar žinoma kaip Stone Grey Olive arba europietiška Ranger Green. Vidinė diržo dalis pasiūta iš orui laidaus 3D audinio. Diržo paminkštinimas suformuotas iš atminties efekto neturinčio uždarų porų polietileno. Papildomo komforto suteikia 8 paminkštinimo pagalvėlės nugaros srityje. Diržo viršuje yra keturios 2,5 cm pločio kilpos petnešoms tvirtinti, o apačioje – keturi pusžiedžiai.
    • Ilgis: M – 84 cm; L – 91 cm;
    • PALS/MOLLE stulpelių ir eilučių skaičius: M – 18 x 2; L – 20 x 2.
  • VIDINIS DIRŽAS. 5 cm pločio pilnai reguliuojamas diržas. Vienas diržo galas fiksuojamas prie Fastex tipo sagties kontaktine juosta, kitas lieka reguliuojamas. Esant poreikiui sagtį galima pakeisti į analogišką ar bet kokią kitą sagtį, į kurią veriasi 5 cm pločio diržas. Dėl segmentuotos PALS/MOLLE dirželių tvirtinimo sistemos vidinį diržą galima išverti į išorę pistoleto dėklui tvirtinti.
  • ŽEMO PROFILIO PETNEŠOS. Petnešos pasiūtos iš tvirto 500D CORDURA® audinio. Iš vidinės pusės petnešos yra paminkštintos orui laidžiu 3D audiniu. Ties krūtine petnešos susegamos reguliuojamo ilgio dirželiu. Nugarinės dalies galuose įsiūta guma suteikia elastingumo, dėl to lankstantis diržas nesikilnoja su kiekvienu judesiu. Petnešos yra sukryžiuotos taip, kad išlaikyti savo paslankumą. Sureguliavus petnešas, susikryžiavimas turėtų stovėti tarp menčių.

Papildoma informacija

Svoris 300 g
Išmatavimai 40 × 15 × 5 cm
Dydis

M – minkštoji dalis 84 cm, L – minkštoji dalis 91 cm

Komplektacija

Su petnešomis, Be petnešų

Jums taip pat gali patikti…