Siaurukas Mod. 1.1

39,00 su PVM

Dviejų dalių taktinio diržo sistema:
– Žemo profilio taktinis diržas;
– Podiržis (kelnių diržas).
Produkto kodas: SiaurMod1.1 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

PASKIRTIS
Taktinis diržas „Siaurukas“ leidžia dalį savo ekipuotės perkelti nuo liemenės ant diržo. Ant jo patogu kabinti pistoletą, porą automatinio šautuvo dėtuvių, PMP priemones, peilį ir kitą smulkią ekipuotę. Dėl į kelnes įveriamo podiržio, prie kurio klijuojamas pagrindinis diržas, nenukenčia kario mobilumas, ekipuotė laikosi patogiame aukštyje ir išvengiama smunkančių kelnių pojūčio, kuris būdingas tokiems taktiniams diržams be petnešų.
SAVYBĖS
  • ŽEMO PROFILIO TAKTINIS DIRŽAS. Standus 5 cm pločio taktinis diržas padengtas susiaurintais PALS/MOLLE dirželiais, todėl ant jo galima kabinti visus dėklus naudojančius šią sistemą. Ant jo taip pat galima kabinti visų tipų pistoletų ir peilių dėklus telpančius ant 5 cm pločio diržo. Diržo sagtis nėra prisiūta, todėl gali būti keičiama, o diržas yra lengvai reguliuojamas dėl atitinkamose pusėse prisiūtų kontaktinių juostų, kurios neleidžia atsipalaiduoti ir palaiko optimalų suveržimą. Diržo vidinė pusė padengta kieta (kabliukų) kontaktine juosta diržo prilipinimui prie paminkštinimo ar podiržio.
  • PODIRŽIS. 4 cm pločio kelnių diržas padengtas minkšta (kailiuko) kontaktine juosta. Viename diržo gale įsiūta plastikinė kilpa patogesniam diržo suveržimui, kitame diržo gale iš vidinės pusės prisiūta kieta (kabliukų) kontaktinė juosta fiksacijai. Prie podiržio „Siauruką“ galima klijuoti tiek su paminkštinimu, tiek be jo.

Papildoma informacija

Svoris 100 g
Dydis

S – iki 95 cm, M – 95-105 cm, L – virš 105 cm

Spava

Žalia, Juoda

Jums taip pat gali patikti…