Siaurukas Mod. 1.1 (juodas)

50,0062,00

Trijų dalių taktinio diržo sistema:
– Žemo profilio taktinis diržas;
– Prilipdomas paminkštinimas;
– Podiržis (kelnių diržas).
Produkto kodas: SiaurMod1.1J Kategorija: Žyma:

Aprašymas

PASKIRTIS
Taktinis diržas „Siaurukas“ leidžia dalį savo ekipuotės perkelti nuo liemenės ant diržo. Ant jo patogu kabinti pistoletą, porą automatinio šautuvo dėtuvių, PMP priemones, peilį ir kitą smulkią ekipuotę. Dėl į kelnes įveriamo podiržio, prie kurio klijuojamas pagrindinis diržas, nenukenčia kario mobilumas, ekipuotė laikosi patogiame aukštyje ir išvengiama smunkančių kelnių pojūčio, kuris būdingas tokiems taktiniams diržams be petnešų. „Siauruką“ galima nešioti tiek su paminkštinimu, tiek be jo. Komplektacijoje esantis paminkštinimas palaiko ant diržo esančius ekipuotės dėklus toliau nuo kūno ir apsaugo nuo nuspaudimo.
SAVYBĖS
  • ŽEMO PROFILIO TAKTINIS DIRŽAS. Standus 5 cm pločio taktinis diržas padengtas susiaurintais PALS/MOLLE dirželiais, todėl ant jo galima kabinti visus dėklus naudojančius šią sistemą. Ant jo taip pat galima kabinti visų tipų pistoletų ir peilių dėklus telpančius ant 5 cm pločio diržo. Diržo sagtis nėra prisiūta, todėl gali būti keičiama, o diržas yra lengvai reguliuojamas dėl atitinkamose pusėse prisiūtų kontaktinių juostų, kurios neleidžia atsipalaiduoti ir palaiko optimalų suveržimą. Diržo vidinė pusė padengta kieta (kabliukų) kontaktine juosta diržo prilipinimui prie paminkštinimo ar podiržio.
  • PAMINKŠTINIMAS. Į komplektaciją gali įeiti 8 cm pločio paminkštinimas, kuris yra klijuojamas tarp „Siauruko“ ir podiržio. Paminkštinimas yra suformuotas iš atminties efekto neturinčio uždarų porų polietileno, apsiūto orui laidžiu 3D audiniu. Vienoje pusėje per visą ilgį prisiūta minkšta (kailiuko) kontaktinė juosta, prie kurios lipinamas „Siaurukas“, o kitoje pusėje kieta (kabliukų) kontaktinė juosta, kuri prilips prie podiržio.
  • PODIRŽIS. 4 cm pločio kelnių diržas padengtas minkšta (kailiuko) kontaktine juosta. Viename diržo gale įsiūta plastikinė kilpa patogesniam diržo suveržimui, kitame diržo gale iš vidinės pusės prisiūta kieta (kabliukų) kontaktinė juosta fiksacijai. Prie podiržio „Siauruką“ galima klijuoti tiek su paminkštinimu, tiek be jo.

 

Papildoma informacija

Svoris 300 g
Dydis

S – iki 95 cm klubų apimtims, M – 95-105 cm klubų apimtims, L – 105-115 cm klubų apimtims, XL – 115-125 cm klubų apimtims

Komplektacija

Su paminkštinimu, Be paminkštinimo

Jums taip pat gali patikti…